Gėjus Grindr rado savo homofobiško tėvo profilį

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Gėjus Grindr rado savo homofobiško tėvo profilį

Pen, 08/05/2022 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Vienas gėjus Australijoje neseniai liko sukrėstas, kai Grindr aptiko savo homofobiško tėvo profilį, rašo Out. Būtent jis, sužinojęs apie savo sūnaus seksualinę orientaciją, jo išsižadėjo.

Vaikinas, kuris save įvardijo Jacob, neseniai Australijos radijo laidų vedėjams papasakojo apie jį kamuojančias mintis. Jis prisipažino, kad naršė Grindr ir jo akis užkliuvo už vienos nuotraukos, kurioje buvo nufotografuotas vyro torsas. Jam iš karto kilo mintis, kad šis kūnas ir nuotraukoje esanti aplinka jau matyta.

„Pagalvojau, kad tai panašu į mano tėvų namą“, - sakė Jacob. – „Atidariau profilį, kad pažiūrėčiau, ar tai gali būti mano tėtis“.

Deja profilyje buvo tik nuotrauka be veido, bet vaikinas nusprendė viską išsiaiškinti iki galo. „Paprašiau jo veido nuotraukos. Kai jis ją atsiuntė - tai buvo mano tėtis“, – radijo laidoje sakė vaikinas. – „Esu atviras ir žvelgianti į ateitį. Man nerūpi, ar jis gėjus, tiesiog nenoriu, kad jis meluotų mano mamai“.

Vyras sakė dvejojantis kaip turėtų pasielgti ir ar turėtų viską pasakyti savo mamai. Pokalbio metu Jacob atskleidė, kad jo ir jo tėvo santykiai nebuvo geri daugelį metų. To priežastis paprasta – Jacob seksualinė orientacija. Jam atsiskleidus savo šeimos nariams, būtent jo tėtis nusprendė sūnaus išsižadėti.

„Jis buvo priešiškas, kai aš atsiskleidžiau“, – sakė vyras. – „Jis manęs nekentė. Jis buvo labai piktas ir nenorėjo turėti nieko bendra su manimi“.