Buvusi regbio žaidėja Ellia Green atskleidė esanti trans vyras

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Buvusi regbio žaidėja Ellia Green atskleidė esanti trans vyras

Pen, 08/19/2022 - 12:30
Kategorija:
0 komentarų

Ellia Green iš Australijos pasitraukė iš sporto praėjusiais metais. Iš anksto įrašytame vaizdo įraše, kuris buvo parodytas viršūnių susitikime dėl homofobijos ir transfobijos panaikinimo sporte, prabilo apie siekį gyventi kitokiame kūne, skelbia GayTimes.

29-erių trans vyras sakė: „Pažadėjau sau, kad kai baigsis mano regbio karjera, likusį gyvenimą gyvensiu tokioje tapatybėje ir kūne, kuriame turiu būti. Tiesiog žinojau, kad tai bus labiausiai išlaisvinantis jausmas, kai man bus atlikta ši operacija“.

„Tai buvo ryški kibirkštis mano galvoje šiais tamsiais laikais, kai susidūriau su demonais, bet aš žinojau, kad tunelio gale yra šviesa. Vienas dalykas, kuris mane palaikė yra tai, kad jau suplanavau savo operaciją ir gydymą pereinamuoju laikotarpiu. Tai buvo kažkas tokio, dėl ko skaičiavau dienas (kol tai įvyks) su savo partnere“, - sakė Ellia.

2016 m. Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse Ellia iškovojo aukso medalį. Sportininkas pasitraukė iš sporto 2021 m. pabaigoje po to kai nepateko į Australijos moterų septyneto komandą Tokijo olimpinėse žaidynėse.