Gegužės 24 d. - Nemokamas nuotolinis psichodramos ciklas LGBT+ jaunimui

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Gegužės 24 d. - Nemokamas nuotolinis psichodramos ciklas LGBT+ jaunimui

Tre, 05/17/2023 - 15:30
Kategorija:
0 komentarų

Jeigu esi jaunas žmogus (18-29 m.), laikai save LGBT+ bendruomenės dalimi, kviečiu tave į aštuonių psichodramos užsiėmimų ciklą, kur kartu tyrinėsime save, santykius su kitais ir pasauliu.

Psichodrama - tai grupinės psichoterapijos rūšis, kurioje naudojami ekspresyvūs, kūrybiški metodai. Jos metu savo kūnu, balsu ir judesiu galime išbandyti naujus būdus būti, atpažinti savo dalis, kurioms kasdienybėje galbūt ne visada lieka vietos, patirti bendrumą, sulaukti ir suteikti palaikymą. Mūsų sesijos bus saugi erdvė tyrinėti atsiskleidimo patirtis, atrasti savo resursus, kūrybiškai ir autentiškai būti.

Psichodramos sesijoms jokių ypatingų įgūdžių nereikia - nei vaidybos patirties, nei didelės drąsos. Kiekvienas čia renkasi, kiek ir kaip įsitraukti į grupės darbą. Svarbiausia, kad nutaręs tapti grupės dalimi, prisijungtum į visus susitikimus - tai padės grupės nariams jaustis saugiai, pasitikėti vienas kitu.

Susitikimai vyks trečiadienio vakarais, 18.30 - 20.00 val. nuotoliniu būdu (per ZOOM platformą).

Registracija yra būtina (iki balandžio 3 d. imtinai): https://forms.gle/XPvHauDRy1scuE7F7

Dalyvių skaičius ribotas. Detalesnė informacija ir prisijungimo nuoroda bus atsiųsta tavo nurodytu el. paštu.

Psichodramos grupė yra NEMOKAMA ir yra projekto "Kūno susigrąžinimas ir nauji naratyvai: šokio-judesio terapija ir psichodrama LGBT+ jaunuoliams" dalis. Projektas yra Aktyvių Piliečių Fondo, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, dalis.

Sesijas ves Roberta Pečiūraitė, klinikinė psichoseksologė (magistro studijų programa Romos Sapienza universitete), psichodramos metodų mokėsi Tele’drama institute JAV.