Urbonaitė: socialdemokratai kuria balaganą, bando sėdėti ant dviejų kėdžių

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Urbonaitė: socialdemokratai kuria balaganą, bando sėdėti ant dviejų kėdžių

Tre, 11/22/2023 - 12:15
Kategorija:
0 komentarų

Politologė Rima Urbonaitė stebisi socialdemokratų bandymais filtruoti su visais rinkėjais, ypač kai kalbama partnerystės klausimu. Ji sako, kad jei būtų vadovaujamasi nelogiškais partijos paaiškinimais kodėl jie nesiima Seime balsuoti už savo programos nuostatą - būtų sukurtas visiškas „balaganas“.

„Ne pats klausimas svarbu, o kas pateikia. Tarsi programinės nuostatos, jos tampa visiškai nebesvarbios“, - socialdemokratų pareiškimus apie tai, kad jie neva negali palaikyti valdančiųjų siūlymų nes yra opozicijoje kalbėjo Rima Urbonaitė.

LRT forumo laidoje ji pabrėžė, kad toks paaiškinimas neturi jokios logikos, nes rinkėjai balsuoja už politikus ir tikisi, jog jie išrinkti tesės savo pažadus.

„Tai jei mes taip visada atstovausim rinkėjus, tai čia bus visiškas balaganas. Aš tada nežinau už ką man balsuoti. Aš balsuoju už partiją, nes jos programoje yra tai, bet partija ateina į Seimą ir sako, o už tai mes net nebalsuosim dėlto, kad ne tie pateikė (įstatymą)“, - sakė R. Urbonaitė

Ji pridūrė, jog vieniems partijos nariams pritariant partnerystei, kitiems jai prieštaraujant - partija stengiasi pritraukti visiškai priešingų pažiūrų rinkėjus. „Socialdemokratai šitoj vietoj bando sėdėti ant dviejų kėdžių“, - teigė politologė.

Į šias pastabas netruko sureaguoti LRT Forumo laidoje dalyvavusi socialdemokratė Rasa Budbergytė.

„Na aš manau, kad čia logikos tokiuose dalykuose gal ir nereikėtų ieškoti. Atrodo mes tam skiriame per daug dėmesio kalbėdami apie tai kaip socialdemokratai elgsis tuo atveju kai bus Seime priėmimas tokio svarbaus tikrai civilinės sąjungos įstatymo (...) Sėdėti ant dviejų kėdžių kartais yra bandoma ir daro tai visi“, - politologės įžvalgas patvirtino politikė.