Gėjų pora išėjusi į pensiją jau augino 33 vaikus: „LGBTQ+ bendruomenė turi daug ką pasiūlyti“

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Gėjų pora išėjusi į pensiją jau augino 33 vaikus: „LGBTQ+ bendruomenė turi daug ką pasiūlyti“

Sek, 02/11/2024 - 14:00
Kategorija:
0 komentarų

Gėjų pora Jungtinėje Karalystėje nuo to laiko kai išėjo į pensiją jau tapo 33 vaikų globėjais. Jie ragina ir kitus LGBTQ+ bendruomenės žmones apsvarstyti galimybę padėti beglobiams vaikams.

70 metų Barney ir 57 metų Rajainder kardinaliai pakeitė savo gyvenimus. Vaikų globa suteikė jiems naują tikslą gyvenime.

„Anksčiau man buvo atlikta vėžio operacija, dėl kurios reikėjo tolimesnių intervencijų, todėl nusprendėme imtis trumpalaikės globos, o ne įvaikinimo“, – „PinkNews“ sakė Niukasle gyvenantis Barney.

Pirmaisiais metais jie ėmėsi prižiūrėti 6 metų berniuką ir jo 9 metų seserį. Trumpalaikė globa truko 12 mėnesių.

„Kaip pagrindinis globėjas, nusprendžiau, kad mūsų gyvenimo būdui labiau tiktų skubi ir trumpalaikė pagalba“, - teigė Barney, pridurdamas, kad tokio tipo globa gali trukti nuo 24 valandų iki kelių mėnesių ar net metų.

Dabar poros gyvenimą diktuoja jų globotiniai – jie lankosi pas specialistus, veža vaikus į mokyklas, būrelius, užtikrina jų mokymąsi namuose, atlieka buities darbus susijusius su vaikų gerove.

„Per pastaruosius ketverius metus rūpinomės vaikais ir jaunuoliais nuo šešerių iki 17 metų, todėl poreikiai, rutina nuolat keičiasi“, - sakė vyras. - „Svarbiausia užtikrinti nuolatinę ramią, saugią ir rūpestingą aplinką“.

Pora stengiasi kiek gali, kad padėtų vaikams pasijausti saugiais. „Kai kurie vaikai ir jaunuoliai pas mus ateina chaoso būsenoje, su žema savigarba ir pasitikėjimu, o išeina su padidėjusiu pasitikėjimu ir savigarba, išmokę amžių atitinkančių savarankiško gyvenimo įgūdžių, padedančių jiems gyvenime“, - PinkNews pasakojo Barney.

Vyras skatina ir kitas LGBTQ+ poras prisidėti prie pagalbos vaikams teikimo. „Kiekvienam LGBTQ+ bendruomenės nariui, kuris svarsto galimybę globoti, sakyčiau: „Tik tai!“ Turite daug ką pasiūlyti“.