Vieno populiariausių gėjų drabužių įmonės „Nasty Pig“ įkūrėjas: pradžioje buvome labai nepopuliarūs

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Vieno populiariausių gėjų drabužių įmonės „Nasty Pig“ įkūrėjas: pradžioje buvome labai nepopuliarūs

Sek, 03/03/2024 - 19:07
Kategorija:
0 komentarų

„Nasty Pig“ yra vienas iš pirmaujančių gėjų vyriškų drabužių prekių ženklų Jungtinėse Amerikos Valstijose. Kitais metais jis švęs savo 30 metų jubiliejų.

Prekės ženklą sukūrė du vyrai - David Lauterstein ir Frederick Kearney. 1990-aisiais jie pradėjo savo veiklą neturėdami jokio finansavimo.

„Pradėjome veiklą mažoje parduotuvėlėje turėdami 50 dolerių ir neturėdami patirties“, – PRIDE pasakoja David Lauterstein. Jis teigė, kad sukūrė savo įmonę, sulaukė nemenkos kritikos ir ignoravimo. Tuo metu AIDS epidemija vis dar buvo milžiniška problema ir dominuojantys mitai veikė prieš bet kokias LGBTQ+ iniciatyvas.

„Įmonę įkūrėme 1994 m. AIDS vis dar žudė mūsų queer brolius ir seseris“, - sakė vyras. – „Buvome labai nepopuliarūs labai ilgai“.

David Lauterstein ir Frederick Kearney iki šiol yra pora ir įmonė tapo jų gyvenimo dalimi. Sąžiningumas, meilė ir dėmesys vienas kito poreikiams padėjo jiems išlaikyti santykius.

„Nasty Pig“  buvo mano idėja, jis investavo savo gyvenimą į mano svajonę, o mes ją kartu sukūrėme. Jo svajonė buvo visada turėti namą šalia paplūdimio. Po trijų dešimtmečių sunkaus darbo nupirkau jam jo svajonę. Stebiu, kaip mano vyras yra pats laimingiausias, koks jis tik kada nors buvo, ir tai yra tiesiog neįtikėtinas jausmas“, - apie poros svajones kalbėjo David.