Trumpas prakalbo kraštutinės dešinės frazėmis. Žada rengti „krikščionių matomumo dieną“

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Trumpas prakalbo kraštutinės dešinės frazėmis. Žada rengti „krikščionių matomumo dieną“

Ket, 04/04/2024 - 14:01
Kategorija:
0 komentarų

Buvęs prezidentas Donaldas Trumpas pažadėjo, kad prezidento rinkimų diena Jungtinėse Amerikos Valstijose paskelbti „krikščionių matomumo diena“. Taip jis reagavo į Joe Bideno pranešimą, kuriame prezidentas kalbėjo apie Trans matomumo dieną.

Joe Bidenas kovo 31 d. proga išplatino pranešimą, kuriame gyrė trans amerikiečių „nepaprastą drąsą“ ir indėlį kuriant šalį. Jis pažadėjo siekti „sukurti tobulesnę Sąjungą, kurioje visi žmonės yra lygūs ir vienodai traktuojami visą savo gyvenimą“.

Į tai sureagavo Donaldas Trumpas, kuris savo kalboje pasitelkė tradicines kraštutinės dešinės žinutes. Jos naudojamos ir Europoje. D. Trumpas pavadino J. Bideno pranešimą „pasibaisėtinu ir įžeidžiančiu“.

Dar daugiau, jis pažadėjo pažadėjo įteisinti „krikščioniškojo matomumo dieną“. Jis tęsė, kad lapkričio 5 d., kuri yra JAV rinkimų diena, turėtų būti vadinama „krikščioniškojo matomumo diena“, teigdamas: „Lapkričio 5 d. ji bus vadinama kitaip. Žinote, tai bus vadinama krikščionių matomumo diena“.

Kraštutinės dešinės politikai įvairiose šalyse savo politiniais taikiniais pasirenka trans žmones ir skleidžia apie juos melus bei mitus. Labai dažnai šių politikų kalbose raginama ginti krikščionis, neva jie puolami dėl savo tikėjimo.

Prieš kurį laiką kraštutinės dešinės politikai įvairiose šalyse pradėjo skleisti melus, neva trans žmonių matomumo diena specialiai pasirinkta Velykų dieną. Nors iš tiesų tai Velykos švenčiamos vis kitą dieną, o Trans matomumo diena visuomet kovo 31-ąją.