Būtų juokinga, bet... Politikė kaltina trans vyrus dėl tamponų trūkumo

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Būtų juokinga, bet... Politikė kaltina trans vyrus dėl tamponų trūkumo

Ket, 06/16/2022 - 12:30
Kategorija:
0 komentarų

Kraštutinės dešinės politikė Marjorie Taylor Greene apkaltino trans vyrus dėl tamponų trūkumo visoje šalyje, nepaisant to, kad iš tiesų jį sukelia tiekimo grandinės problemos, praneša PinkNews.

Tamponų tiekimo sutrikimams turėjo įtakos tiekimo grandinės problemos ir padidėjusios gamybos sąnaudos dėl padidėjusių žaliavų, pvz., medvilnės ir plastiko, kainų. Be to, pandemijos metu išseko ir šių gaminių atsargos įmonių sandėliuose.

Džordžijos valstijos respublikonė nusprendė šią problemą visuomenei pristatyti kiek kitaip, nei teigia tamponus gaminančios įmonės. Ji teigia, kad dabartinis trūkumas yra „dėl to, kad vyrai perka tamponus“. Dar daugiau, politikė pareiškė, kad tai yra platesnio „karo su moterimis“ simptomas.

„Dabar, kai pareigas eina Joe Bidenas ir turime visišką demokratinę kontrolę, vyksta tikras karas prieš moteris“, – teigė ji.

Ji tęsė: „Dabar tamponų trūksta ir tikriausiai dėl to, kad vyrai perka tamponus“.

Laidų vedėjas Brianas Glennas paklausė, ar tai buvo „beta vyrai“, kurie naudoja tamponus, tačiau M. Greene patikslino, kad kalba apie trans vyrus.

Tai ne pirmas kartas, kai respublikonė imasi tyčiotis iš trans žmonių. Siekdama pažeminti savo kolegę, Demokratų partijos atstovę Marie Newman, kurios dukra yra trans, prie savo biuro ji pakabino antitrans ženklą.

Andre Schulten, „Procter & Gamble“, gaminančios Tampax, vyriausiasis finansų pareigūnas „New York Times“ sakė, kad gamybai reikalingų žaliavų įsigijimas buvo „brangus ir labai nepastovus“.

Tampax kasmet visame pasaulyje parduoda maždaug 4,5 milijardo dėžių produktų. „Procter & Gamble“ atstovas teigė, kad dabartinis trūkumas yra laikinas, tačiau jis negalėjo pateikti galutinio termino, kada problemos bus išspręstos.