Lietuvos Šeimų Sąjūdis rengia protestą prie Seimo

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Lietuvos Šeimų Sąjūdis rengia protestą prie Seimo

Pen, 06/17/2022 - 19:04
Kategorija:
0 komentarų

Lietuvos Šeimų Sąjūdis birželio 21 dieną nuo 12 val. rengia protestą prie Lietuvos Respublikos Seimo. Su šūkiu „STOP valdančiųjų buldozeriui!“ jie ketina telktis ir prieš Civilinės sąjungos įstatymą. Neabejotinai ir vėl bus keliamas Civilinės partnerystės klausimas.

„Dabartinė situacija Lietuvoje, kai pačių valdančiųjų yra griaunami valstybės pamatai – skurdinama visuomenė, keliamos net valstybinių įmonių paslaugų, maisto produktų, kuro kainos, krizės laikotarpiu planuojami įvesti nauji mokesčiai ir taip vos beišgyvenant žmonėms, Seime vykstant precedento neturintiems įstatymų stūmimo buldozerio principu procesams – visa tai verčia reaguoti visuomenę ir visuomenines organizacijas.

Reaguoti, telktis ir priešintis viskam, kas griauna valstybę. Taip rašoma ir Konstitucijoje. Taip bus daroma ir tikrovėje.

Taip pat Seimo darbotvarkėje birželio 21 dieną numatytas „partnerystės-civilinės sąjungos“ svarstymo sekantis etapas, kuriam griežtą NE taria ne tik LŠS, bet ir daugelis kitų šeimos vertybes palaikančių organizacijų bei didžioji dauguma Lietuvos žmonių“, - rašoma kvietime.

Tai, kad Civilinės partnerystės įstatymas bus vienas iš mitingo kertinių aspektų galima įsitikinti ir Lietuvos šeimų sąjūdžio socialiniuose tinkluose.

Čia visai neseniai paskelbta žinutė, kuri remdamasi nebūtais įvykiais ir siekias kritikuoja minėtą įstatymą.

„Minėtame Civilinės sąjungos įstatymo projekte iš esmės siūloma tai, ko popiežius Pranciškus anksčiau cituotoje apaštališkojo paraginimo Amoris laetitia ištraukoje kviečia nedaryti, – faktines sąjungas ir sąjungas tarp tos pačios lyties asmenų prilyginti santuokai. Negalime pritarti šio įstatymo projektui, iškreipiančiam ir devalvuojančiam santuokos bei šeimos sampratas“, - rašoma žinutėje.

2020 metų spalį visą pasaulį apskriejo popiežiaus Pranciškaus žodžiai: „Mums tik reikia turėti civilinės sąjungos įstatymą, kad jų santykiai būtų įteisinti. Jie yra Dievo vaikai.“ Bažnyčios atstovai šiuos žodžius aiškino, jog leidžiama suprasti, kad Bažnyčia nebūtų prieš civilinės partnerystės instituto atsiradimą homoseksualių porų atžvilgiu.