Tyrimas: Biseksualai yra linkę rečiau nei gėjai ir lesbietės atsiskleisti darbe

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Tyrimas: Biseksualai yra linkę rečiau nei gėjai ir lesbietės atsiskleisti darbe

Sek, 09/25/2022 - 10:00
Kategorija:
0 komentarų

Naujas tyrimas atskleidė, kad biseksualūs asmenys darbo vietoje patiria mažiau diskriminacijos nei jų kolegos gėjai ir lesbietė. Tiesa tai gali būti ir todėl, kad jie yra dažniau linkę slėpti savo seksualinę orientaciją nuo kolegų.

UCLA teisės mokyklos Williams instituto atlikto tyrimo metu buvo apklausti 935 LGBTQ+ asmenys. Jo rezultatai rodo, kad tik 36 procentai biseksualių darbuotojų yra kalbėjęsi apie savo seksualinę orientaciją su darbdaviu ir tik 19 procentų – su savo kolegomis. Palyginimui, pusė gėjų ir lesbiečių atskleidė savo seksualinę orientaciją bendradarbiams ir net 75 procentai savo vadovams.

Ataskaitoje teigiama, kad šie skaičiai turėjo įtakos pranešimų apie diskriminaciją darbo vietoje dažniui. Apie tokią diskriminaciją gėjai ir lesbietės pranešė 10 procentų dažniau, nei jų kolegos biseksualai (24 proc.).

Ataskaitoje taip pat nustatyta, kad biseksualūs vyrai darbo vietoje patyrė daugiau diskriminacijos nei biseksualios moterys. Iš apklaustųjų 46 procentai biseksualių vyrų pranešė, kad buvo atleisti arba neįdarbinti dėl savo seksualinės tapatybės, o tik 27 procentai biseksualių moterų pranešė apie panašią patirtį.

60 procentų biseksualių vyrų pranešė apie priekabiavimą darbo vietoje, o biseksualių moterų – tik 38 procentai.