Kanados ambasados Lietuvoje atstovas: Kanada pasisako už LGBT teises

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Kanados ambasados Lietuvoje atstovas: Kanada pasisako už LGBT teises

Ket, 04/20/2023 - 16:30
Kategorija:
0 komentarų

Konferencijos „Kryptis: Įsidarbinimas. LGBTI įtraukties darbe stiprinimas“ metu Kanados ambasados reikalų patikėtinis Richard Martin-Nielsen pabrėžė, kad LGBTQ+ bendruomenės teisės yra reikšminga Kanados užsienio politikos dalis.

„Kanada yra įsitikinusi, kad būtina gerbti žmogaus teises, įvairovę ir lygybę. Šiomis vertybėmis grindžiama visa tai, ką mes darome ir Kanadoje, ir tarptautiniu mastu“, - sakė Richard Martin-Nielsen.

Jis pabrėžė, kad Kanada deda visas pastangas, kad visi jos piliečiai būtų gerbiami, o diskriminacijai neliktų vietos.

„Kanadoje yra užtikrinamas nediskriminavimo principas įvairiais pagrindais, įteisinta tos pačios lyties asmenų santuoka. Siekiame, kad visi žmonės jaustųsi lygūs ir galėtų būti savimi. Kanada pasisako už LGBT teises visame pasaulyje. Tai – svarbus mūsų užsienio politikos elementas ir mes siekiame, kad šie principai būtų universalūs ir nedalomi“, - kalbėjo Kanados ambasados Lietuvoje atstovas.

Richard Martin-Nielsen pabrėžė, kad įtraukties skatinimas svarbus ne tik viešajame sektoriuje, bet ir privačiame.

„Šios vertybės yra svarbios kalbant ir apie verslą. Įtraukus verslas pritraukia daugiau talentų, sugeba juos išlaikyti ir išsaugoti investicijas. Lietuvos įmonės turėtų geriau išnaudoti įvairovę“, – sakė jis.