Lietuvos oro uostai atskleidė kiek turi LGBTQ+ darbuotojų. Įmonė sveikina visus su Pasididžiavimo mėnesiu

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Lietuvos oro uostai atskleidė kiek turi LGBTQ+ darbuotojų. Įmonė sveikina visus su Pasididžiavimo mėnesiu

Pen, 06/02/2023 - 09:34
Kategorija:
0 komentarų

Valstybės įmonė Lietuvos oro uostai neseniai paskelbė sveikinimą Pasididžiavimo (Pride) mėnesio proga. Pranešta, kad visuose oro uostų ekranuose bus skelbiamos LGBTQ+ bendruomenę palaikančios žinutės. Taip pat įmonė atskleidė, kad atliko darbuotojų apklausą dėl jų seksualinės orientacijos.

„Birželio mėnesį, kuris yra minimas kaip LGBTQ+ Pride mėnesis ir kurio metu visame pasaulyje vyksta eitynės už lygybę, nusprendėme išreikšti palaikymą ne tik šiai bendruomenei oro uosto ekranuose, socialiniuose tinkluose bei pasiūlėme partneriams bei darbuotojams segėti bendruomenę palaikančius ženkliukus. Tai geras priminimas, kad visi yra laukiami oro uostuose“, - rašoma socialinio tinklo Facebook žinutėje.

Įmonė teigia, kad „Lietuvos oro uostams, rūpi, kad ne tik visi darbuotojai, bet ir keleiviai, partneriai jaustųsi 100% savimi, tad nuo pernai metų pradėjome daug dirbti su įvairovės ir įtraukties tema“.

Žinutėje taip pat sakoma, kad įmonė atliko savo darbuotojų apklausą, kuri atskleidė, jog 3% jų priklauso LGBTQ+ bendruomenei. 23% darbuotojų nenurodė savo seksualinės orientacijos, o 8% nurodė – „Kita“. Apklausa atlikta siekiant užtikrinti visų darbuotojų geresnį įtrauktį ir įvairovę.