„Gucci“ reklama varo iš proto homofobus (foto)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

„Gucci“ reklama varo iš proto homofobus (foto)

Pir, 01/08/2024 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Visame pasaulyje garsūs mados namai „Gucci“ sulaukė kritikos dėl šventėms skirtos reklaminės kampanijos, kurioje be kitų žmonių vaizduojami ir du besibučiuojantys vyrai bei bučiniu nesidalinančios dvi moterys.

Kaip visada niekam neužkliuvo tos pačios reklaminės kampanijos vaizdai, kuriuose bučiuojasi moteris ir vyras, ar moteris pakšteli vyrui į į skruostą. Tačiau dviem vyrams ar moterims bučiuotis – juk tai skandalas. Bent jau taip galvoja homofobai.

„Du psichikos ligoniai bučiuojasi, bet gucci turi gerbti visus savo pasekėjus ir klientus, yra žmonių, kurie to nepriima pagal savo kultūrą, religiją, mentalitetą!“, - komentavo vienas iš Instagram vartotojų. „Niekas nenori to matyti“, - antrino kitas.

Vien dviejų vyrų bučinio reklamos nuotrauka sulaukė beveik 31 tūkstančio komentarų socialiniame tinkle Instagram, kai analogiška reklama su heteroseksualia pora – 840 komentarų.

Tokie paprasti pavyzdžiai rodo, kaip esame toli nuo lygiateisiškumo. GayLine.LT viliasi, kad ateis tokai diena, kai gėjų bučinys taps tos pat natūralus dalykas kaip ir visi kiti suaugusių žmonių bučiniai.

 

gucci