Homoseksuali mergina: „Meilė ir supratimas gali nugalėti bet kokius iššūkius“

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Homoseksuali mergina: „Meilė ir supratimas gali nugalėti bet kokius iššūkius“

Tre, 07/10/2024 - 12:15
Kategorija:
0 komentarų

Koks svarbus šeimos narių palaikymas atrandant save su GayLine.LT redakcija pasidalino viena mūsų skaitytojų. Ji teigia, kad gėjus dėdė suteikė jai milžinišką pagalbą tiek priimant save, tiek atskleidžiant šeimos nariams savo jausmus.

Dalinamės mūsų skaitytojos laišku. Jei ir tu nori papasakoti savo istoriją - atsiųsk ją el. pašto adresu info@gayline.lt.

„Šį laišką rašau, nes noriu padėkoti savo dėdei, kuris yra gėjus ir padėjo man susitvarkyti su jausmais ir priimti save kaip lesbietę. Tai buvo kelionė, kurioje atradau ne tik stiprybę, bet ir begalinį šeimos palaikymą.

Kai pradėjau suprasti savo jausmus ir prigimtį, jaučiausi pasimetusi ir vieniša. Bijojau, kad niekas nesupras manęs ir kad būsiu atstumta. Vilniuje vykęs šeimų maršas tik dar labiau pagilino baimes - kad mūsų visuomenė yra homofobiška, pilna neapykantos ir net nežada keistis. Vis dėlto, žinojau, kad turiu šeimos narį, kuris jau buvo perėjęs daug išbandymų. Esu dėkinga gyvenimui, kad tai buvo mano dėdė ir jis net nedvejodamas sutiko su manimi susitikti.

Taigi, nusprendžiau pasikalbėti su dėde apie savo jausmus. Buvau įsitempusi, galvojau, kad sprogs mano galva, širdis atrodė tai išsiverš iš krūtinės, tai sustos. Nesitikėjau, kad tai bus lengva. Jis buvo ne tik supratingas, bet ir nepaprastai palaikantis. Jis pasakojo savo istoriją, kaip jis priėmė savo seksualinę orientaciją, kokie buvo iššūkiai ir kaip jis su jais susidorojo.

Mano dėdė man tapo tikru draugu ir patarėju. Mes daug kalbėjome apie tai, kaip svarbu būti savimi, nepriklausomai ką mano kiti. Jis dalinosi patarimais, kaip susitvarkyti su baimėmis. Jo žodžiai suteikė man drąsos ir pasitikėjimo savimi.

Dėdės dėka supratau, kad šeima yra labai svarbi mano gyvenime. Jis padėjo man atvirai pasikalbėti su kitais šeimos nariais apie mano jausmus. Jo pavyzdys parodė, kad meilė ir supratimas gali nugalėti bet kokius iššūkius. Mano šeima galiausiai priėmė mane tokią, kokia esu, ir tai buvo neįkainojama parama. Nuoširdžiai manau, kad be jo pagalbos viskas būtų buvę gerokai sunkiau.

Mano dėdė padėjo man suprasti, kad būti savimi yra didžiausia vertybė. Jo patarimai ir palaikymas padėjo man susitvarkyti su jausmais ir priimti save tokią, kokia esu. Aš labai dėkinga už jo meilę ir paramą.

Ačiū, kad leidote pasidalinti savo istorija“.