kūnas

Kodėl vieni mylisi kasdien, kitiems – net ir kartas per mėnesį per daug?

Žmogaus seksualumas yra sudėtingas ir įvairialypis fenomenas, kurį įtakoja daugybė veiksnių – nuo biologinių iki psichologinių ir socialinių. Vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų apie seksualinį gyvenimą yra: kodėl vieni žmonės nori sekso dažnai, o kiti retai?

Raumeningo kūno kultas – kaip žalojame save?

Pastaraisiais dešimtmečiais raumeningo kūno kultas tapo ryškia socialine tendencija, veikianti įvairias gyvenimo sritis. Šis kultas, ypač skatinamas medijų ir pramogų industrijos, formuoja visuomenės normas ir lūkesčius dėl fizinio kūno išvaizdos, sveikatos ir savęs vertinimo. Vis labiau pastebima tendencija, kad tik tam tikro tipo kūnas vertas dėmesio ir vertinimų – visi kiti paliekami už ribos ir tai kelia nemenkas pasekmes mūsų savivertei.

Gatvėje išsirengė „Broadway Bares“ šokėjai. Šventė „Jockstraps“ 150-metį (foto)

Apatinių „Jockstrap“ išradėjai, BIKE Athletic įmonė išradingai atšventė jų kūrinio 150 metų jubiliejų. Kartu su „Brodway Bares“ šokėjais Niujorko gatvėje surengė šou, kuriame vyrai išsinuogino ir pademonstravo savo apatinius.

Proveržis Jungtinėse Tautose. 40 šalių pripažino interseksualių žmonių diskriminaciją

Pirmą kartą istorijoje Jungtinių Tautų Žmogaus Teisių Taryba patvirtino rezoliuciją, kuria siekiama kovoti prieš interseksualių žmonių diskriminacija. Jos projektą vasarį registravo Australija, Čilė, Suomija ir Pietų Afrika. Prieš kelias dienas keturiasdešimt šalių įsipareigojo kovoti su „smurtu ir žalinga praktika“, su kuria susiduria interseksualūs asmenys visame pasaulyje. Už rezoliuciją balsavo ir Lietuva.

PAMATYK. Olimpiečio Eric Radford apatinio trikotažo fotosesija

Eric Radford yra vienas daugiausiai apdovanojimų laimėjęs gėjus sportininkas. Socialiniuose tinkluose jis dalinasi įspūdingomis savo kūno nuotraukomis. Prieš kurį laiką jis reklamavo ir vyriškų apatinių drabužių linijos Thorns Underwear trumpikes, o dabar galima pamatyti ir daugiau jo kadrų su Zaddy Underwear.

PAMATYK. „Drag Race“ dalyvio Jesse Pattison nuotraukos „susprogdino“ internetą (foto)

Jesse Pattison jau dalyvavo RuPaul „Drag Race“ 11 sezone. Jis vėl pasirodė šios laidos 16 sezono 12-oje serijoje ir naujasis jo „neklaužados demono“ įvaizdis privertė aikčioti ir žiūrovus, ir internautojus.