lytinis aktas

Mitas ar realybė: „Lytinių santykių metu normalu, kad skauda“

Lytiniai santykiai daugumai žmonių asocijuojasi su intymumu, malonumu ir artumu. Tačiau dalis moterų bei homoseksualių žmonių patiria skausmą lytinių santykių metu ir tiki, kad tai yra neišvengiama ar normalu. Ar tikrai skausmas yra normali seksualinio gyvenimo dalis?

Vaikai Lietuvoje mylisi nuo dvylikos. Tokį elgesį skatina ir tėvai

Sveikatos specialistai sunerimę: vis daugiau paauglių Lietuvoje lytinį gyvenimą pradeda ankstyvame amžiuje. Deja, tik apie trečdalis vaikinų ir penktadalis merginų, pradėjusių ankstyvus lytinius santykius, jaučiasi laimingi. Anksti pradėti užsiimti lytiniais santykiais pastūmėja ir per didelė tėvų kontrolė, nepriežiūra, vengimas kalbėti apie seksą.

Nauja grėsmė dėl raupų. Pasaulio sveikatos organizacija skelbia tarptautinio masto ekstremalia

Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė tarptautinio masto ekstremalia visuomenės sveikatos situacija dėl „b raupų“. Protrūkis stebimas Afrikoje, nuo raupų jau mirė ir vienas žmogus Švedijoje.

Genitalijų pūslelinė: kas tai yra, kokie simptomai ir kaip gydyti

Pūslelinė gali pasireikšti ne tik ant lūpų, bet ir genitalijų. Tai lytiškai plintanti liga, kuri diagnozuojama milijonams žmonių kasmet. Šiame straipsnyje pateikiame jums informaciją kaip ją atpažinti ir tinkamai gydyti, kad pūslelinės neperduotumėt kitiems žmonėms.