Policijos pareigūnų šokis LGBTQ+ eitynėse sulaukė kritikos (video)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Policijos pareigūnų šokis LGBTQ+ eitynėse sulaukė kritikos (video)

Tre, 08/24/2022 - 12:35
Kategorija:
0 komentarų

Linkolnšyro vyriausiasis konsteblis Chris Haward socialinėje žiniasklaidoje ėmėsi ginti savo pareigūnus, kurie sulaukė kai kurių žmonių kritikos dėl dalyvavimo LGBTQ+ eitynėse, rašo PinkNews. Dar daugiau – jis sako, kad policijos tikslas yra „įtrauktis“.

Filmuota medžiaga, kurioje matomi šeštadienį Linkolnšyro policijos pareigūnai šokantys miesto „Pride“ renginyje, socialiniame tinkle „Twitter“ sukėlė neigiamų atsiliepimų. Vienas vartotojas pavadino pareigūnus „visiška gėda“, o kitas pasiūlė, kad pareigūnai turėtų sutelkti dėmesį į savo darbą.

Į kritiką netrukus sureagavo Linkolnšyro vyriausiasis konsteblis Chris Haward. Jis teigė, kad pareigūnų darbas renginyje yra „užtikrinti, kad visi dalyvaujantys jaustųsi saugūs ir laimingi“.

Jis pridūrė: „Tikiuosi, kad mano pareigūnai ir darbuotojai bendraus su eitynėse dalyvaujančiais žmonėmis; šnekučiuosis, juoksis, prisijungs ir net šoks ten, kur dera tai daryti“.

Žmogaus teises ginančios organizacijos pastebi, kad ne tai, jog policijos pareigūnai dalyvavo renginyje kelią nuostabą, o žmonių reakcija į tai - neva pareigūnai to daryti negali.