Raskevičius pratrūko: ne politikei aiškinti mano vaikui kas yra jo šeima

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Raskevičius pratrūko: ne politikei aiškinti mano vaikui kas yra jo šeima

Ket, 11/23/2023 - 18:53
Kategorija:
0 komentarų

Tomas Vytautas Raskevičius neseniai dalyvavo TV3 laidoje Dėmesio centre. Tiesioginiame eteryje konservatorė Vilija Aleknaitė-Abramikienė ėmėsi postringauti apie politiko šeimą ir aiškinti kokie nariai ją sudaro. Po tokių pareiškimų neišlaikė Laisvės partijos nario nervai.

„Aš puikiai žinau, kad civilinės sąjungos įstatymas nesuteiktų jokių teisių antrajai mamai, bet aš asmeniškai norėčiau, kad mano sūnus augtų teisiškai saugioje aplinkoje. Nes manau, kad nuo to jam būtų tik geriau“, - kalbėdamas apie dabartinį civilinės sąjungos projektą ir jo poveikį jo šeimai kalbėjo Tomas Vytautas Raskevičius. Taip jis stengėsi atskleisti, kad bendrų vaikų klausimas projektu nėra sprendžiamas.

Tačiau čia pat į diskusiją įsijungė Vilija Aleknaitė-Abramikienė. Ji nusprendė panagrinėti Seimo nario šeimos sudėti ir paaiškinti kas joje yra kas.

„Mes pamirštame, kad šeima atsiranda iš kraujo ryšio. Nereikia nei civilinės sąjungos, nei santuokos, jei asmuo turi vaiką, jis yra šeima su tuo vaiku. Tačiau pono Raskevičiaus atveju yra taip, kad vaikas, ačiū dievui, turi tėtį ir mamą“, - TV3 "Dėmesio centre su Edmundu Jakilaičiu" kalbėjo kraštutinių dešiniųjų pažiūrų politikė.

Ją puolė taisyti Tomas Vytautas Raskevičius: „Vaikas turi tėtį ir dvi mamas. Ačiū“. Nepaisant į šią pastabą, V. Aleknaitė-Abramikienė tęsė savo tiradą.

„Jis turi tėtį ir mamą. Pagal prigimtinę teisę ta moteris ir jūs esate šeima. O kita moteris, galbūt draugė šeimos. Ir jei priimtumėt artimo ryšio įstatymą kaip mes siūlome, ji galėtų sudaryti sutartį su jūsų vaiko mama. Supraskit, pagal prigimtinę teisę jūs esate šeima su savo vaiko motina. Patinka tai jums ar ne“, - šypsodamasi aiškino Seimo narė.

Po šių žodžių sulaikyti emocijų nebegalėjo Tomas Vytautas Raskevičius.

„Žinote, šitoje situacijoje aš jaučiuosi labai keistai. Nes štai sėdi kitoj stalo pusėj politikė kuri labai šaltu veidu aiškina kas yra mano šeima. Aš pats nusprendžiu kas yra mano šeima.

Mano vaikas puikiai žino kas yra jo šeima ir paskutinis žmogus, kuris jam yra reikalingas, tai Aleknaitė Abramikienė, kuri mano sūnui aiškintų kas yra jo šeima“, - kalbėjo jis.