Vyras prisipažino kaltas dėl asmenukės su LGBTQ aktyvistės mirštančiu tėvu

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Vyras prisipažino kaltas dėl asmenukės su LGBTQ aktyvistės mirštančiu tėvu

Ant, 01/30/2024 - 12:15
Kategorija:
0 komentarų

Britt Leroux atvertus Facebook paskyrą ištiko šokas. Ji išvydo žinutę, kurioje buvo jos mirštančio tėvo ligoninėje ir jaunuolio, su kuriuo ji aršiai diskutavo internete siekdama apginti LGBTQ+ žmones, nuotrauka. Bubba Pollock net kelias valandas keliavo iki ligoninės tik tam, kad padarytų asmenukę ir ją nusiųstų žmogaus teisių gynėjai. Už tai jis sulauks bausmės.

2023 m. birželį 34 metų Bubba Pollock buvo apkaltintas kriminaliniu priekabiavimu, o praėjusią savaitę teisme išgirdo nuosprendį, skelbia PinkNews.

Vyras susiginčijo su LGBTQ+ aktyviste internete dėl Bubba veiksmų Pride metu, kur jis protestavo prieš rengiamą eiseną. Po šio ginčo jis nusprendė vykti iki ligoninės, pateko į intensyvios priežiūros palatą ir nusifotografavo su miegančiu jos tėvu, kuriam buvo diagnozuotas paskutinės stadijos kasos vėžys. Po kelių savaičių jis mirė.

„Atsidariau „Facebook“ ir ten buvo jo komentaras“, – sakė Britt Leroux. - „Ten buvo mano tėčio nuotrauka ir jis buvo kambaryje su mano tėčiu“.

„Iš pradžių maniau, kad tai netikra. Paskambinau slaugytojoms ir paklausiau: „Ar tėčio kambaryje yra raudonų rožių? Ir jie pasakė „taip“, tada aš iškviečiau policiją“, - apie savo pirmuosius veiksmus pamačius sukrečiantį vaizdą „CBC news“ sakė mergina.

Teismui taip ir nepavyko išsiaiškinti iš kur Bubba Pollock gavo informacijos apie LGBTQ+ aktyvistės tėvą ir kaip jis pateko į Vindzoro „Hotel-Dieu Grace Healthcare“ centro palatą.

Po teismo posėdžio Britt Leroux išplatino pranešimą, kuriame teigia, kad dar negali atsigauti po šio įvykio.

 „[Tai] palaužė mane kaip žmogų“, – sakė ji. „Negaliu liūdėti dėl tėvo netekties, nes nuolat turiu pakartoti tai, kas nutiko likus trims ar keturioms savaitėms iki tėčio mirties“.

Pranešama, kad Bubba Pollock vasario 29 d. turės grįžti į teismą, kuriame bus paskelbta galutinis nuosprendis, kur bus paskirta paskutinė teismo data.

Vietos LGBTQ+ aktyvistai teigia, kad šis įvykis jų nenutildys. Nepaisant patirto streso ir šoko, žadama ir toliau kovoti prieš homofobiją bei diskriminaciją.