PAMATYK. „Drag Race“ dalyvio Jesse Pattison nuotraukos „susprogdino“ internetą (foto)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

PAMATYK. „Drag Race“ dalyvio Jesse Pattison nuotraukos „susprogdino“ internetą (foto)

Tre, 03/27/2024 - 18:49
Kategorija:
0 komentarų

Jesse Pattison jau dalyvavo RuPaul „Drag Race“ 11 sezone. Jis vėl pasirodė šios laidos 16 sezono 12-oje serijoje ir naujasis jo „neklaužados demono“ įvaizdis privertė aikčioti ir žiūrovus, ir internautojus.

„Jei tai pragaras, užsiregistruokite. Kutenu, kutenu“, – Instagram įraše rašė J. Pattison. - „Vaidinti visus šiuos personažus su savo mylimais žmonėmis yra svajonė. Dėkoju jums visiems, kad vakar vakare įsijungėte laidą ir parodėte meilę. Darbas su karalienėmis šį sezoną, Ru, ir komanda visada yra dovana“.

Tuomet jis pridūrė: „Jūs mane įkvėpėte ir paskatinote mane įgyvendinti vieną didžiausių fizinių transformacijų šiame šou“. Taip Jesse Pattison reklamavo savo sukurtą kūno treniravimo programą.

Ne nuostabu, kad jo treniruotas ir išpuoselėtas kūnas neliko nepastebėtas laidos dalyvių ir socialinių tinklų vartotojų. O kur dar tas išskirtinis „demono“ įvaizdis.

„Drag Race“ laidos dalyviai turėjo progos Jesse gerai pakutenti. Jo rankos buvo surakintos grandinėmis, o dalyviai ilgomis plunksnomis kuteno įvairias vyro kūno vietas.

Bet ką čia kalbėti. Kviečiame pamatyti Jesse Pattison nuotraukas, kurias atrinkome iš jo Instagram paskyros @jessejamespattison.

o

o

o