+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Ar masturbacija sukelia erekcijos sutrikimus?

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Ar masturbacija sukelia erekcijos sutrikimus?

Ant, 06/04/2024 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Erekcijos disfunkcijos priežastys gali būti labai įvairios. Jis siejamos tiek su sveikatos būkle, tiek su elgsena, mityba. Vis dėlto viena klaidinga teorija vis dar priskiriama kalbant apie vyrų impotenciją.

Erekcijos sutrikimus patiria daugybę vyrų visame pasaulyje. Vieniems penis nesukietėja visai, kiti patiria laikinus nepatogumus. Daugelį metų iš lūpų į lūpas buvo perduodamas ir vienas mitas, kuris neva pateikė atsakymą kodėl vyrai susiduria su šia problema.

Tai, kad masturbacija lemia erekcijos sutrikimus kalbama iki šiol. Neva jei vyras per daug masturbuojasi, ypač jauname amžiuje, jis gali tapti impotentu. Remiantis panašiomis mintimis, manoma, kad per didelis pornografijos žiūrėjimas taip pat trukdys vyro erekcijos funkcijai.

Dar ir dar kartą sakome - kad tam nėra jokio logiško mokslinio paaiškinimo. Netgi priešingai - masturbacija paderina kraujo apytaką ir padeda ilgiau išlaikyti galimybę pasiekti erekciją.

Šis mitas kilo iš paprasčiausių stebėjimų. Mat iškart po ejakuliacijos yra ganėtinai sunku vėl pasiekti erekciją. Mito sumanytojai teigė, kad ši būsena daug masturbuojantis tampa vis ilgesnė, kol galiausiai erekcija yra negalima. Mokslininkai sako - nieko panašaus nevyksta ir negali vykti.

Ekspertų teigimu daugumą erekcijos sutrikimų dažniausiai sukelia įvairių veiksnių derinys. Fiziniai, psichologiniai ir gyvenimo būdo rodikliai dažnai turi įtakos seksualinei veiklai. Jai įtakos daro ir vartojami vaistai, nesveika mityba, psichine sveikata. Ypač didelę įtaką daro nuovargis ir nerimas.

Didelis cholesterolio kiekis, skydliaukės sutrikimai, rūkymas taip pat padidina tikimybę atsirasti erekcijos sutrikimams. Taip pat psichologinė būklė, depresija, psichozė ir savigarbos trūkumas turi tam įtakos.

O štai masturbacija padeda pažinti savo kūną, leidžia jaustis labiau užtikrintam savimi. Taigi, mūsų patarimas - netikėkite iš piršto laužtais gandais ir mitais.