+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Pasimetęs vyras kreipėsi į ekspertą: man patinka merginos, po to vaikinai, po to jais bjauriuosi

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Pasimetęs vyras kreipėsi į ekspertą: man patinka merginos, po to vaikinai, po to jais bjauriuosi

Pir, 07/08/2024 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Jausmuose pasiklydęs skaitytojas kreipėsi į ekspertą patarimo kaip atrasti save ir suprasti savo poreikius. Anot jo, jį traukia merginos, po to viskas pasikeičia ir norisi būti su vaikinais. Po kiek laiko jis net nenori pažiūrėti į vaikinų pusę, o žiūrėk ir vėl norisi būti tiek su jais, tiek su moterimis.

„Man patinka vaikinai, tada merginos, tada vaikinai, tada man jie nebetinka, net jais bjauriuosi, tada vėl patinka vaikinai, o tada ir vaikinai, ir merginos, tada tik merginos! Painu, ar ne?“, - laiške menshealth ekspertui Zachary Zane rašė skaitytojas. - „Esu tarsi rate ir nežinau kaip iš jo ištrūkti“.

Jis teigė, kad paprastai su vyrais susipažįsta po nesėkmingų santykių su moterimis. „Toks jausmas, kad bendrauju su vaikinais, nes nesusitariu su merginomis. Vaikinus tiesiog lengviau tvarkyti, bet jie manęs nepatenkina. Nors tie vaikinai man patrauklūs, kodėl aš jaučiuosi tuščias? Ir kodėl mano mintys taip dažnai keičiasi? Jaučiuosi pasimetęs, lyg neturėčiau vietos, būdamas bi, ir jaučiuosi taip, lyg su vaikinais bendrauju tik tam, kad patenkinčiau poreikius, bet nieko daugiau“, - savo jausmais dalinosi vyras.

Į tai atsakydamas ekspertas, kuris irgi yra biseksualus, pažymėjo, kad biseksualai dažnai jaučiasi tarsi važinėdami kalneliais. „Neabejotinai išgyvenau bangas, kai sakiau sau: „Aš niekada daugiau nesusitiksiu su vaikinais! Aš tiesiog užsiimsiu atsitiktiniu seksu ir tiek! Po trijų savaičių aš ir vėl turiu vaikiną“, - atviravo jis, pridurdamas, kad kai kurie biseksualūs žmonės tokius staigius pokyčius jaučia rečiau, kiti dažniau. – „Kadangi tai visiškai normalu, nemanau, kad tai ciklas, kurį reikia nutraukti – tiesiog leiskite sau būti“.

Vis dėlto, Zachary Zane atkreipė dėmesį į vyro laiške išreikštą nuogąstavimą, kad toks gyvenimas jį vargina. Jis pabrėžė, kad labai svarbu norėti, kad seksualiniai santykiai tiek su vyrais, tiek su moterimis atneštų labiau pasitenkinimo – ir pirmas žingsnis – pereiti nuo kiekybės, prie kokybės.

„Užuot suorganizavęs greitus susitikimus, kurių tikslas yra tiesiog pasimėgauti ir tada tęsti savo dieną, pabandykite surasti kas jus abu domina, net ir sekse“, - teigia jis. – „Kai įdėsite daugiau pastangų, kad turėtumėte visavertį seksualinį gyvenimą – ar tai būtų emocinio ryšio užmezgimas, naujų dalykų išbandymas miegamajame, ar šiek tiek abiejų dalykų – jūsų seksualinis gyvenimas taps pilnesnis“.