dezinformacija

Dešinieji supyko: Trans matomumo diena ir Velykų šventė švenčiama tą pačią dieną

Šiemet puikiu kraštutinių dešiniųjų neadekvatumo pavyzdžiu tapo Trans matomumo dienos minėjimas. Ši diena kasmet švenčiama kovo 31 d. O štai Velykos neturi pastovios šventinės dienos. Vis dėlto, šioms dviem šventėms šiemet sutapus, dešinieji apkaltino LGBTQ+ žmones griaunant jų tradicijas.

Prieš svarbų balsavimą Europos Parlamente Lietuvos šeimų sąjūdis platina dezinformaciją

Lietuvos šeimų sąjūdis siekia, kad kai kurie Europos Sąjungoje gimę vaikai ir toliau patirtų diskriminaciją. Organizacija ragina Europos Parlamento narius nepritarti Europos vaiko kilmės pažymėjimo sukūrimui. Pasitelkiami ir tikrovės neatitinkantys teiginiai, neva dokumentu siekiama įteisinti surogatinę motinystę ir vienalytes santuokas.

Lapkričio 23 d. - Seminaras - Lytiškumo ugdymo siaubai Lietuvoje

Kiek žinote apie dezinformacijos kampanijas? Ar esate joms paveikūs? Apie tai, kokią įtaką mums daro netikros naujienos ir kaip jas atpažinti lapkričio 23 d. (ketvirtadienį) 12 val. kalbėsis nevyriausybinės organizacijos „Stebėk teises“ atstovė Sandra Getautė ir VšĮ „Įvairovės ir edukacijos namų” lytiškumo ugdymo lektorė Rūta Pučaitė. Pokalbio trukmė – 1 val., seminaras yra nemokamas.

Mokytoja: informacija apie homoseksualias poras nėra įtraukta į mokymo programą

Kraštutinės jėgoms ir toliau keliant sąmyšį apie Gyvenimo įgūdžių programą, LNK kalbinta istorijos mokytoja Auksė Michailinaitė teigia - jog informacijos apie homoseksualias poras joje nėra. Tiesa ji pažymi, kad vaikams klausimų apie homoseksualumą kyla.

„Valstiečiai“ renka parašus reikalaudami stabdyti Gyvenimo įgūdžių mokymą mokyklose

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga prisijungė prie tų, kurie kuria nebūtus mitus apie mokyklose startavusią atnaujintą Gyvenimo įgūdžių programą. Jie parengė peticiją, kurią per dvi dienas jau pasirašė beveik 5000 žmonių.

Aktorė Annette Bening: „Turiu trans sūnų ir jis man yra įkvėpimas“

Aktorė Annette Bening naujausiame interviu sako, kad jos kaip mamos pareiga buvo apsaugoti savo trans sūnų. Dabar ji nori ginti visą trans bendruomenę – ypač dėl to, kad translyčiai asmenys vis dažniau patiria neapykantos atakas ir apie juos skleidžiama dezinformacija.

Plintant dezinformacijai Europoje, raginimai deginti LGBTQ+ žmones, šlovinami Hitlerio vykdyti nusikaltimai

Birželio mėnesi prasidėjus Pasididžiavimo mėnesio renginiams Europoje, padaugėjo ir skleidžiamos dezinformacijos apie LGBTQ+ bendruomenę. Kuriami mitai apie fiktyvius LGBTQ+ kariuomenės būrius, meluojama apie neva seksu užsiimti skatinančias knygas, net teigta, jog Triumfo arką Paryžiuje norima paversti bendruomenei skirtu monumentu. Tai audrina aistras ir skatina žmones lieti neapykantą.

Homoseksualumas yra liga - tokį atsakymą „Žinau, ką renku“ platformoje pateikė konservatorė

„Žinau, ką renku“ platformoje savivaldos rinkimų dalyvių buvo klausiama apie jų požiūrį LGBTQ+ bendruomenės atžvilgiu ir ar mokyklose netrūksta švietimo šiais klausimais. Į Kelmės merus kandidatuojanti konservatorių kandidatė Asta Zavadskienė paliko komentarą, kad homoseksualumas yra liga. Kilus pasipiktinimui - atsakymas ištaisytas.

Vytautas Landsbergis "atsiprašė" už savo žodžius kai palygino pedofilus su homoseksualais

Vakar TV3 paskelbtas interviu su prof. Vytautu Landsbergiu sukėlė tikrą audrą. Jame buvęs faktinis Lietuvos vadovas pedofilus prilygino homoseksualams ir net ėmėsi aiškinti jog laikui bėgant gėjus traukia vis jaunesni partneriai. Jo žodžius sukritikavo teisingumo ministrė ir Seimo narys Tomas V. Raskevičius, o šiandien ryte V. Landsbergis neva atsiprašė.