dezinformacija

Kodėl nereikia partnerystės? Ukrainos karo temos kortai išblėsus, traukiama energijos kainų klausimą

Ukrainos prezidentui pareiškus, kad jo šalies Vyriausybė svarsto dėl partnerystės įteisinimo – civilinės sąjungos įstatymo priešininkai Lietuvoje neteko „argumento“, kad karo metu neturėtų būti svarstomi klausimai susiję su žmogaus teisėmis. Tačiau kylant energijos kainoms, dabar jie imasi garsiai rėkti, kad būtent dėl to negalima svarstyti partnerystės klausimų.

Oficialu: menininkei už vaginos piešinius gresia 3,5 kalėjimo (video)

Procesas prieš Juliją Cvetkovą, menininkę ir aktyvistę iš Komsomolsko prie Amūro, esančio Rusijos Tolimuosiuose Rytuose, artėja prie pabaigos. Birželio 14 d. prokuratūra paprašė trejų su puse metų kalėjimo pagal absurdiškus kaltinimus - „pornografijos kūrimą ir platinimą“. O iš tiesų menininkė tik pasidalino savo menu - vaginos piešiniais. Liepos 12 d. teismas paskelbs galutinį nuosprendį.

Nuo kvailumo vaistų nėra. Vilijos Targamadzės pasisakymai stebina visko mačiusius

Su Lietuvos socialdemokratų partija į Seimą patekusi, o dabar Demokratų „Vardan Lietuvos“ atstovė Vilija Targamadzė sugebėjo nustebinti daugelį. Vakar šalia Seimo netikėtai pasirodžiusi čia organizuotame proteste ji pareiškė, kad Civilinės sąjungos įstatymas leis homoseksualiems asmenims įsivaikinti vaikus.

P. Gražulis Seime sutiktiems LGBTQ+ atstovams: jūs esate blogis (video)

"Jūs ten lovoje darykite ką tik norit, bet neikit, ant stogų nešaukit ir neprašykit teisių", - savo tiradą tęsė P. Gražulis. Į vaikino žodžius, kad Lietuvoje neleidžiama gyventi LGBTQ+ žmonėms, Seimo narys ištraukė narkomanų "argumentą".

Putino dukra slaptoje socialinių tinklų paskyroje kritikuoja Vakarus, pasisako prieš gėjus

Tyrimą atlikę žurnalistai nėra 100 proc. tikri, kad tai Putino dukros paskyra, tačiau surinkti duomenys rodo - jog tai labai tikėtina. Joje gausu pasisakymų ginant Putiną ir Kremliaus politiką, purvas pilamas ant G. Sorošo ir gėjų. 

Prasidėjus karui Ukrainoje kinta ir žalingo turinio pranešimų turinys internete

"Jei anksčiau didžioji dalis pranešimų buvo apie vaikų seksualinio išnaudojimo medžiagos platinimą, tai dabar nemažą dalį sudaro pranešimai, susiję su dezinformacija, karo propaganda, nesantaikos kurstymu ar melagingos informacijos viešinimu", - praneša tarnyba.

I ketvirtį interneto karštoji linija gavo 127 tokius pranešimus.

Pro Patria imasi skleisti Rusijos propagandą. Taikinys LGBTQ+ žmonės

Portalas Pro Patria pastarosiomis dienomis paskelbė ne vieną tekstą, kuriuo stengiasi sumenkinti LGBTQ+ bendruomenės lygiateisiškumo siekius. Dar daugiau - imasi kartoti Rusijos propagandos klišes, neva Vakarų parama LGBTQ+ bendruomenei kelia grėsmę Lietuvai.