Italijoje sekso skandalas. Konservatyvios premjerės vaikinas pasiūlė kitai moteriai seksą keturiese

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Italijoje sekso skandalas. Konservatyvios premjerės vaikinas pasiūlė kitai moteriai seksą keturiese

Ant, 11/21/2023 - 09:00
Kategorija:
0 komentarų

Šį kartą kraštutinių dešiniųjų pažiūrų partijos deleguota Italijos premjerė Giorgia Meloni atsidūrė žiniasklaidos antraštėse visiškai ne dėl politinės veiklos. 10 metų trukusi jos draugystė su vaikinu nutrūko po to, kai televizijos šou „Striscia La Notizia“ metu buvo įrašytas vyro pasiūlymas kitai moteriai užsiimti grupiniu seksu.

„Klausyk, aš norėjau tau kai ką pasakyti. Ar nori prisijungti prie mūsų grupės? Ar prisijungtum prie mūsų darbo grupės?“, - moters klausė Andrea Giambruno.

Moteriai sutikus, Andrea pokalbį tęsė toliau. „Turite mums ką nors duoti mainais“, – sakė jis. Moteris netrukus atsakė: „Savo kompetencija?“.

Andrea Giambruno atsakė: „Turėsi su mumis žaisti trise ar keturiese... Mes dulkinsimės“. Tačiau tuo viskas nesibaigė. Premjerės vaikinas žengė kitą žingsnį.

„Ar galiu paliesti savo turinį, kol kalbu su jumis?“, - paklausė vyras. „Tu jau tai padarei“, – atšauna moteris. Tuomet Andrea paklausė moters ar jiedu nebuvo susitikę anksčiau ir ar jis tuo metu nebuvo „girtas“.

Paviešinus šį įrašą, premjerė Giorgia Meloni ilgai nedvejojo. Socialiniame tinke X ji paskelbė įrašą, kuriame informavo, kad jų santykiai su Andrea Giambruno nutrūko.

„Mano santykiai su Andrea Giambruno, trukę beveik 10 metų, čia baigiasi“, – raįė ji. - „Dėkoju jam už nuostabius kartu praleistus metus, už sunkumus, kuriuos išgyvenome, ir už tai, kad davė man svarbiausią dalyką mano gyvenime, tai yra mūsų dukra Ginevra“.

„Mūsų keliai jau kurį laiką ėjo skirtingomis kryptimis ir atėjo laikas tai pripažinti. Ginsiu tai, kas buvome, ginsiu mūsų draugystę ir bet kokia kaina ginsiu 7 metų mergaitę, kuri myli savo mamą ir myli savo tėvą, kaip aš nesugebėjau mylėti savo. Daugiau apie tai neturiu ką pasakyti“, – pridūrė ji.

Giorgia Meloni yra kraštutinės dešiniosios partijos narė. Ji rinkimų kampanijos metu ne kartą akcentavo šeimos vertybių svarbą, leido suprasti, kad LGBTQ+ žmonės neverti apsaugos.