Aktorius Andrew Scott: „Kuo aš vyresnis, tuo labiau jaučiuosi laimingas, kad gimiau gėjumi“

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Aktorius Andrew Scott: „Kuo aš vyresnis, tuo labiau jaučiuosi laimingas, kad gimiau gėjumi“

Ket, 01/25/2024 - 17:22
Kategorija:
0 komentarų

Duodamas interviu „Attitude“ apie būsimą filmą „Visi mes nepažįstamieji“, airių aktorius sakė, kad išsivadavimas iš gėdos jausmo būti savimi yra „vienas nuostabiausių dalykų“.

„Man patinka būti gėjumi daugybe prasmių, man tai toks nuostabus dalykas manyje. Tai nepaprasta dovana - matyti tikrąjį grožį būnant gėjus yra visiškai nuostabu“, - sakė aktorius.

Jis teigė, kad pasididžiavimas savimi atėjo ne iš karto. tam reikėjo laiko. „Kuo aš vyresnis, tuo labiau jaučiuosi laimingas, kad gimiau gėjumi, ir tai persmelkia mano gyvenimą“, - teigė Andrew Scott. -  „Turiu tiek daug nuostabių queer draugų, kuriuos tiesiog dievinu“.

Anot jo, jis džiaugiasi kai viešumoje mato kitas gėjų poras: „Aš kaip mažas keistuolis. Aš jiems šypsausi. Jie sako: „Ko tas bičiulis mums šypsosi?“ Nes aš tiesiog manau, kad tai taip nuostabu“.

Aktorius Andrew Scott pridūrė, kad pasiekti laimę būti savimi nėra paprasta. „Yra tam tikras sudėtingas kelias, kurį visi turime eiti, kad rastume meilę ne tik kitame žmoguje, bet ir savyje“, - teigė jis.