Vasario 27 d. - protestas - Lietuvos moterys stoja už Ukrainos Moteris

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Vasario 27 d. - protestas - Lietuvos moterys stoja už Ukrainos Moteris

Št, 02/26/2022 - 19:07
Kategorija:
0 komentarų

"Moterys, mamos Lietuvoje už moteris, mamas Ukrainoje! Sesės, dukros, žmonos Lietuvoje už seseris, dukras, žmonas Ukrainoje!" - rašoma kvietime į rytojaus - vasario 27 d. protestą prie Rusijos ambasados Vilniuje. Renginys prasidės 13 val.

Iniciatyvos organizatorės - Daiva Žeimytė-Bilienė, Dovilė Filmanavičiūtė, Živilė Kruopaitė-Basiulė, Inga Jablonskė, Agnė Grigaliūnienė sako norinčios apeliuoti ne tik į Lietuvos ir su pasibaisėjimu Rusijos agresiją stebinčio likusio pasaulio, bet ir pačių rusų moterų širdis. Pasak jų, yra vilties, kad Rusijos visuomenę išjudinti galėtų į gatves išėjusios žmonos, seserys ir motinos, kurių vyrai, broliai ir sūnūs jau žūsta kare. Palaikymo žinute bus dalijamasi ne tik su Lietuvos, bet ir užsienio žiniasklaida.

"Socialiniuose tinkluose žmonės dalinasi video ištrauka, kurioje verkiantis jaunas vyras Ukrainoje atsisveikina su raudančia mažamete dukra. Ar jūs bent pajėgiat protu aprėpti, kiek tokių jaunų vyrų, sūnų, tėvų, brolių išėjo ginti savo tėvynės nuo barbaro, kuriam nėra nieko švento?

Kiek mamų, žmonų, dukrų, sesių liko laukti? Kiek iš jų jau išgirdo blogiausią pasaulyje žinią? Kiek iš jų dar išgirs?
Moterys, mamos Lietuvoje už moteris, mamas Ukrainoje! Sesės, dukros, žmonos Lietuvoje už seseris, dukras, žmonas Ukrainoje!

Susirinkime taikiai protesto valandai sekmadienį, vasario 27 dieną (šį sekmadienį), 13 valandą prie Rusijos ambasados Vilniuje. Tegul būna mūsų visų simbolis - gedulo spalva. Apsigobkite juoda skarele, įsiriškite juodą kaspiną, apsirenkite juodai - pakaks bet ko juodo, kas amžinai primintų Rusijos žvėrims, ką jie padarė.

Mes privalome garsiai, kategoriškai sakyti ir nenustoti kartojusios – Ukraina, tu ne viena. Lietuvoje tau šviečia tūkstančiai širdžių! Eik į šviesą!", - rašoma pranešime.

Facebook renginį galima rasti ČIA.