Homofobiškas senatorius pasiūlė Disney sukurti filmą su Mikio ir Pluto sekso scena

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Homofobiškas senatorius pasiūlė Disney sukurti filmą su Mikio ir Pluto sekso scena

Ket, 04/21/2022 - 12:38
Kategorija:
0 komentarų

Senatorius Ted Cruz praėjusią savaitę Jeilio universitete vykusiame renginyje pasiūlė „Disney“ kompanijai kuo greičiau sukruti filmą, kuriame animaciniai personažai Mikis ir Plutas būtų daugiau nei draugai, skelbia Advocate. Šis kvietimas yra besitęsianti konservatyvių pažiūrų politikų kova su LGBTQ+ bendruomenę palaikančiais asmenimis ir įmonėmis.

„Manau, kad dabar yra žmonių, kurie klysta ir bando manevruoti, žinote, Disney sako: „Dabar kiekviename epizode jie turės, žinote, žinote, Mikis ir Plutas tai darant“, – juokdamasis kalbėjo Teksaso respublikonas. - „Aš esu tėtis. Anksčiau galėdavau leisti savo vaikams žiūrėti Disney kanalą, ir viskas buvo gerai“.

Konfliktas su Disney kompanija kilo dėl Floridoje patvirtinto „Nekalbėk apie gėjus“ įstatymo projekto, kuris uždraudžia mokyklose net užsiminti apie LGBTQ+ žmones. Iš pradžių čia įsikūrusi Disney įmonė savo nuomonės šiuo klausimu nepareiškė. Tačiau sukilus pačios kompanijos darbuotojams, generalinis Disney kompanijos direktorius viešai atsiprašė, kad nesiėmė veiksmų pareikšti nepritarimo ir ėmėsi veiksmų įstatymo projekto priėmimui stabdyti.

Senatorius Ted Cruz jau seniai kovoja prieš LGBTQ+ bendruomenę. Jis paragino valstijas nesilaikyti Aukščiausio teismo sprendimo, kuris įtvirtina santuokos lygybę, aktyviai palaikė Kentukio valstijos valstybės tarnautoją, kuris atsisakė išduoti santuokos liudijimus tos pačios lyties poroms.