aktorė

Aktorė Jessica Gunning apie atsiskleidimą: buvo paslaptis, kurią slėpiau net nuo savęs pačios

Aktorė Jessica Gunning atvirauja, kad suvokimas apie savo homoseksualumą atėjo po ilgų mąstymų ir savęs analizės. Tai atradusi ji nusprendė nelaikyti nežinioje ir savo artimųjų.

Žinoma aktorė prisipažino: Drag įkvėpė man drąsos užlipti ant scenos (video)

Aktorė, prodiuserė ir dizainerė Melissa McCarthy prisipažino, kad savo karjerą ji pradėjo būtent nuo Drag pasirodymų. Trumpame video įraše, kuris buvo paskelbtas socialiniame tinkle Instagram išskirtinių vaidmenų atlikėja reiškė palaikymą „RuPaul's Drag Race“ dalyviams.

Aktorė Miriam Margolyes pripažino padariusi klaidą. Pakeitė nuomonę apie trans

Puikiai visiems iš Hario Poterio filmų pažystama aktorė Miriam Margolyes atskleidė, kad pakeitė nuomonę apie trans žmones. Ji neseniai dalyvavo „The Graham Norton Show“ laidoje ir pasidalino patirtimi kaip šis pokytis įvyko.

Annette Bening perspėja prieš trans kovojančius politikus: „Jūs nenorite supykdyti šios mamos“

Keturių „Oskarų“ nominantė savaitgalį sakydama viešą kalbą „Rise Up L.A.“ renginyje kreipėsi į tuos politikus, kurie paskelbę kovą trans žmonėms. Ji pasmerkė konservatyvių pažiūrų atstovų siekį manipuliuoti visuomene ir demonizuoti trans atstovus, kurių gretose yra ir jos sūnus Stephenas Ira.

„Hario Poterio“ žvaigždė pozavo nuoga britų „Vogue“ viršeliui: Niekada nejaučiau gėdos būdama homoseksuali

Pasididžiavimo mėnesiui išleistas „Vogue“ žurnalas nustebino nuotraukomis. Ant jo viršelio - homoseksuali 82 metų aktorė Miriam Margolyes, kuri puikiai žinoma dėl savo vaidmens „Hario Poterio“ filmuose.

Nustebsite pamatę kur aktorė Jamie Lee Curtis laiko savo „Oskarą“ (foto)

Aktorė Jamie Lee Curtis visiškai neseniai laimėjo prestižinį apdovanojimą - oskarą. Tai pirmasis jos karjeroje tokio lygio apdovanojimas. Aktorė socialiniame tinkle Facebook pasidalino nuotrauka kur laikomas jos apdovanojimas. Tai sukėlė šypseną daugeliui jos sekėjų.