R. Zabarauskas LGBTQ+ jaunimui: negaliu pasakyti, jog greit bus geriau

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

R. Zabarauskas LGBTQ+ jaunimui: negaliu pasakyti, jog greit bus geriau

Ant, 12/06/2022 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Valdžios neįgalumas priimti civilinės sąjungos įstatymą ir lyderystės trūkumas užtikrinant žmogaus teises Lietuvoje atskleidžia apgailėtiną realybę. Režisierius Romas Zabarauskas vakar paskelbė žinutę, kurią reiškia paramą LGBTQ+ žmonėms, kartu konstatuojama – jog pokyčių mūsų šalyje vargu ar galima tikėtis.

„Žinau, kaip sunku pakelti kasdienes diskusijas, ar esame verti orumo, ar ne. Manau, kad ne LGBT+ asmenys negali iš tikrųjų suprasti, ką tai reiškia. Kai ne tik esi diskriminuojamas, bet dar ir nėra visuotinio sutarimo, kad tai blogai – veikiau nesibaigiančios derybos, žmonės mes ar ne žmonės“, - socialiniame tinke Facebook rašo R. Zabarauskas, garsiai įvardydamas LGBTQ+ bendruomenės narių nusvilimą viešomis diskusijomis.

Režisierius pažymi, kad tokio žemo lygio svarstymai aiškiai rodo, kad esame dar labai toli iki realių pokyčių.

„Deja, negaliu pasakyti, jog greit bus geriau. Net negaliu patarti likti Lietuvoje, jei turite noro ir galimybių ieškoti laimės svetur. Tik galiu pasidžiaugti, jog pats čia susikūriau sėkmingą karjerą ir tvirtą šeimą su vyru, būdamas visiškai atviru. Ir pakartoti: esate svarbūs ir verti pagarbos“, - rašo Romas.