+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Kokius filmus suaugusiesiems dažniausiai žiūri gėjai? (infografika)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Kokius filmus suaugusiesiems dažniausiai žiūri gėjai? (infografika)

Pen, 06/14/2024 - 19:15
Kategorija:
0 komentarų

Viena populiariausių interneto svetainių pasaulyje, kurioje skelbiamas turinys skirtas tik suaugusiesiems, paskelbė lankytojų statistiką. Joje apžvelgiama kokios informacijos dažniausiai ieško gėjai, taip pat ir iš Lietuvos.

Pornhub skelbia, kad visame pasaulyje populiariausios kategorijos žemynuose skiriasi. Vis dėlto, nemažoje dalyje šalių gėjai daugiausia domėjosi turiniu prisikariamu „Twink“ grupei. Nežinantiems – tai filmai, animacija, vaizdai, kuriuose vaizduojami apie dvidešimties metų, liekni, vidutinio kūno sudėjimo, jaunatviškos išvaizdos, mažai ar iš vis plaukuotumo neturintys vyrai.

Minėta kategorija yra populiariausia Azijoje, Europoje ir Pietų Amerikoje. Beje, ja labiausiai domimasi ir Lietuvoje. Pabrėžtina, kad šiuo požiūriu mūsų šalies gėjų pomėgiai niekuo nesiskiria nuo artimiausių kaimynų. Išimtis yra tik Baltarusijoje, kurioje dominuoja paieškos susijusios su vyresniais, apkūnesniais vyrais („Daddy“).

Šiaurės Amerikoje daugiausia ieškoma turinio, kuriame mylimasi be apsaugos priemonių („Bareback“), Australijoje dominuoja vyrų intymių santykių scenos su heteroseksualais. Didžiausia įvairove pasižymi Afrikos žemynas. Tiesa, šia kiek daugiau aptikta paieškų susijusių su intymiais santykiais tarp juodaodžių.

a

Pornhub atskleidė ir kitą įdomią informaciją. Pavyzdžiui, kad 43% procentus filmų, kuriuose mylisi gėjai, žiūri būtent moterys. Kitas faktas – pornografijos peržiūros didėja su amžiumi. Ją rečiau žiūri 18 – 44 metų žmonės, o daugiausia – vyresni nei 65-ių (padidėjimas 104% lyginant su kitomis amžiaus grupėmis).

18–24 metų amžiaus grupėje dažniausiai žiūrima animacija, t.y.  304% dažniau, nei kitose amžiaus grupėse. Jaunimą taip pat labiau domina „Twink“ kategorija ir intymios scenos su heteroseksualais. O štai 25 – 34 metų amžiaus žmonės labiau mėgsta scenas, kuriose matoma spermos ejakuliacija (111 proc. dažniau, nei kitose amžiaus grupėse).

a