Vyras pagrasino surengti masines žudynes, jei mokykloje bus Drag ir trans studentų

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Vyras pagrasino surengti masines žudynes, jei mokykloje bus Drag ir trans studentų

Št, 06/18/2022 - 20:00
Kategorija:
0 komentarų

Naujajame Hampšyre šią savaitę suimtas tėvas, kuris ėmėsi grasinti jo dukters mokyklai, rašo Advocate. Vyras sakė, kad jei jo dukra susidurtų su translyčiais ar drag studentais, jis surengtų masinį susišaudymą.

Teisėjas dėl ypatingos rizikos nusprendė, kad minėtam vyrui mažiausiai šešis mėnesius bus draudžiama įsigyti ar turėti pavojingų ginklų.

36 metų Shane Gobeil pirmadienį apsipirkinėjo bakalėjos parduotuvėje Naujajame Hampšyre, kai pagrasino „The Canaan Schools“ miesteliui, kuriame yra ir pradinė, ir vidurinė mokykla. Grasinimą vyras išsakė dviem mokiniams.

Pokalbį su paaugliais nufilmavo vaizdo kameros. Jo metu S. Gobeil sako: „Mokykla keičiasi. Prieš tai sužinojau, kad bus „drag queen“ šou. Ir žinote ką? Jei tikrai bus ir ką nors nužudys? Daug kūnų. Supranti?“.

Parduotuvės darbuotojas sunerimo ir pranešė apie vyro komentarą savo vadovybei, o galiausiai mokyklos direktorius kreipėsi į valstijos policiją.

S. Gobeil nesidrovėjo grasinimus dar kartą išsakyti ir policijos pareigūnams: „Jei jie kada nors susilauks transseksualų ir „drag queens“… Suknintos pėdkelnės, aš juos užmušiu“, – pareigūnams sakė jis.

Vyrams pareigūnams sakė, kad „ketino pasinaudoti savo teise turėti šaunamuosius ginklus“ ir kad ketina įsigyti automatinį šautuvą.

2015 metais S. Gobeil buvo pripažintas kaltu dėl antrojo laipsnio užpuolimo.