Pastorius: leisti moterims pamokslauti bažnyčioje yra „spjovimas Dievui į veidą“

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Pastorius: leisti moterims pamokslauti bažnyčioje yra „spjovimas Dievui į veidą“

Pir, 08/08/2022 - 13:00
Kategorija:
0 komentarų

Pastorius Dillon Awes, kuris ne kartą linkėjo mirties LGBTQ+ žmonėms, neseniai ėmėsi dar vienos temos ir užsipuolė moteris. Stedfasto baptistų bažnyčios Hurste, Teksase, pastorius sako, kad leisti moteriai pamokslauti bažnyčioje yra tarsi „spjauti Dievui į veidą“.

Praėjusį birželį Dillon Awes paragino kiekvieną gėjų „sustatyti prie sienos ir šaudyti į pakaušį“. Dabar jis aiškina, kad moterys neturėtų kalbėti bažnyčioje.

„Visiška gėda bendruomenei leisti moteriai skelbti jiems Dievo žodį“, – sakė D. Awes.

„Tai piktžodžiavimas Dievo žodžiui“, – sakė jis. - „Taip pat galite tiesiog spjauti Dievui į veidą, kai Biblija yra tokia aiški. Joms neleidžiama mokyti, joms neleidžiama kalbėti, o jūs sėdėsite kaip ir kiti tūkstančiai žmonių ir leisite moteriai skelbti Dievo žodį?“.

„Tu nemyli Dievo! Tu nemyli Biblijos! ai nedora, apgailėtina, tu negerbi savęs“, – klausantiems moters sakomų pamokslų sakė pastorius. -  „Kiekvienas žmogus toje bažnyčioje turėjo išeiti“.

 

Kilus pasipiktinimui dėl tokio pamokslo, baptistų teologai paskelbė dokumentą, dar kartą patvirtinantį, kad žodis „pastorius“ gali būti taikomas tik vyrams.

„Nors tiek vyrai, tiek moterys yra gabūs tarnauti bažnyčioje, pastoriaus pareigas gali atlikti tik vyrai, kaip tai nurodo Šventasis Raštas“, – sakoma pareiškime.