popiežius

Popiežius žinia LGBT žmonėms: Dievas neišsižada savo vaikų. Selektyvi bažnyčia yra sekta

„Outreach" organizacija klausė popiežiaus ką "LGBT žmonės turėtų žinoti apie Dievą?". Popiežius Pranciškus atsakė: 

Dievas yra Tėvas ir neišsižada nė vieno iš savo vaikų. Dievo stilius yra artumas, gailestingumas ir švelnumas. Šiame kelyje jūs rasite Dievą.

Organizacija taip pat klausė ką jis pasakytų katalikų kunigui, kuris priklauso LGBT bendruomenei ir patyrė Bažnyčios atstūmimą.

Popiežius Pranciškus paragino kitos orientacijos vaikų turinčius tėvus: nesmerkite

Popiežius Pranciškus, tęsdamas šv. Juozapui skirtą katechezių ciklą trečiadienio bendrosios audiencijos dalyviams kalbėjo apie Juozapo sapnus. Ir pabrėžė galvojantis apie tėvus. Tuos, kurie turi sergančių vaikų, tuos, kurie pastebi skirtingą savo vaikų seksualinę orientaciją. Pastaruosius Šventasis Tėvas paragino niekada nesmerkti vaiko.

Popiežius emeritas Benediktas XVI kaltinamas netyręs dvasininkų seksualinių nusikaltimų

Bažnyčios vadovai prisidengia teisuolių skraiste kai reikia aiškintis kodėl jie laiko tos pačios lyties žmonių seksualinius santykius nuodėme. Bet kai reikia tirti savo narių nuodėmes - to nedaro. Popiežius emeritas Benediktas XVI ketvirtadienį pasirodžiusioje ataskaitoje kaltinamas nesiėmęs tirti galimų dvasininkų seksualinių nusikaltimų prieš nepilnamečius keturiuose incidentuose, kurie vyko Miuncheno-Freizingo arkivyskupijoje.

Popiežius nusiuntė padėką prieštaringai vertinamai vienuolei už 50 metų tarnystę LGBTQ katalikams

Popiežius Pranciškus išsiuntė padrąsinantį laišką vienai amerikiečių vienuolei, dėkodamas jai už 50 metų tarnystę LGBTQ katalikams. Prieš daugiau nei du dešimtmečius Vatikanas atliko tyrimą ir pasmerkė jos darbą.