Nustatytas dūriu gėjų sužeidęs ir homofobiškais keiksmais plūdesis asmuo

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Nustatytas dūriu gėjų sužeidęs ir homofobiškais keiksmais plūdesis asmuo

Ant, 06/07/2022 - 14:30
Kategorija:
0 komentarų

Vyrui iš Bruklino gresia kaltinimai dėl neapykantos nusikaltimo traukinyje. Policija nustatė, kad įtariamasis yra 52 metų Runadieo Jordan, pranešė „New York Post“.

Niujorko policijos departamento pareigūnai sakė, kad R. Jordan yra įtariamas išpuoliu, įvykusiu trečiadienį į šiaurę važiuojančiame metro traukinyje. Jis kaltinamas užsipuolęs ir išplūdęs keleivį homofobiškais keiksmažodžiais, o po to smeigęs „aštriu daiktu“ aukai į dešinę ranką ir pabėgęs iš traukinio. 

Policija teigia, kad asmuo buvo sulaikytas traukinio pareigūnų, kai įtariamasis kitą dieną po išpuolio vyko traukiniu. Pareigūnai atpažino įtariamąjį iš policijos pateiktos informacinės medžiagos.  

Išpuolio auka, Tavon Silver, žiniasklaidai pasakojo, kad apie 1 valandą nakties jiedu su sužadėtiniu važiavo metro. Juos pamatęs nepažįstamasis pradėjo ant jų rėkti homofobiškais keiksmažodžiais, o tada vyras smogė jam peiliu į ranką.  

„Mano rankoje buvo skylė. Lyg kraujas trykštų visur“, – sakė T. Silver. - „Tai buvo vienas tiesus pjūvis, ir jis paėmė milžinišką riešo gabalą”.  

Nepaisant siaubingo susidūrimo, T. Silver teigė neplanuojantis keisti savo gyvenimo ir nenori, kad išpuolis atgrasytų žmones naudotis metro. „Noriu matyti daugiau gėjų mano traukinyje 2“, – juokavo T. Silveris.