Marlon Wayans apie trans sūnų: noriu, kad mano vaikai būtų laisvi

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Marlon Wayans apie trans sūnų: noriu, kad mano vaikai būtų laisvi

Ant, 11/14/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Komikas ir aktorius Marlon Wayans žino, ko reikia, kad būtum geras tėvas. Šią savaitę jis dalyvavo „The Breakfast Club“ laidoje ir papasakojo apie savo queer vaiką.

Interviu metu aktorius kalbėjo apie naują komediją su kuria dabar dirba. Filmas vadinsis  „Skittles“ arba „Rainbow Child“.

„Skittles arba Rainbow Child yra apie mano dukrą – aš turiu dukrą, kuri tapo sūnumi“, – atskleidė Marlon Wayans. - „Mano dukra Amai dabar yra Kai. Taigi aš kalbu apie transformaciją. Ne apie jų, o apie mano, kaip tėvo - transformaciją nuo nežinojimo ir neigimo iki visiškos besąlygiškos meilės ir priėmimo“.

Laidoje jis prisipažino, kad jam nebuvo lengva susidoroti su jausmais, vis dar reikia pastangų vartojant tinkamus įvardžius - „jie“ norint įvardinti savo vaiką. Kita vertus, aktorius sakė, kad jo kaip tėvo pareiga suteikti savo vaikui laisvę būti savimi.

„Jie žino, kad aš juos myliu. Jie mato, kad aš stengiuosi…“ – sakė jis. – „Bet aš turiu gerbti jų norus, tiesa? (...) Ir kaip tėvas aš tiesiog noriu, kad mano vaikai būtų laisvi. Noriu, kad jie būtų laisvi dvasia, laisvi mintyse. Laisvi būti savimi“.

Marlon Wayans teigė, kad jam svarbu rodyti pasitikėjimą savo vaikais, nes „jei jie negali to gauti namuose, su savo tėvu ir mama, kaip, po velnių, galiu juos išsiųsti į pasaulį“.

„Aš tiesiog taip didžiuojuosi jais, kad jie yra tokie“, – teigė jis.