Gėjų pora, užpulta ir sumušta už glamones, dabar bijo palikti namus

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Gėjų pora, užpulta ir sumušta už glamones, dabar bijo palikti namus

Pir, 05/23/2022 - 20:00
Kategorija:
0 komentarų

Besiglaustanti gėjų pora norėdama susišildyti žvarbią naktį buvo užpulta Jungtinėje Karalystėje, praneša Advocate. Trys jaunuoliai, šaukdami homofobiškus šūkius, paleido kumščius ir stipriai sužalojo jaunuolius

30 metų Greg Miedzwiecki, ir 28 metų Lee Cameron Trussler iš Sauthemptono buvo užpulti ankstyvą gegužės 2 d. rytą, kai jie su kitu draugu, apsilankę naktiniame klube „Edge“, laukė taksi. G. Miedzwiecki „Daily Echo“ pasakojo, kad jiedu su C. Trussleriu susikibo už rankų ir prisiglaudė vienas prie kito dėl šalčio. Iš kitos gatvės pusės prie jų priėjo grupė jaunų vyrų ir pradėjo šaukti homofobiškus keiksmažodžius.

G. Miedzwiecki išsitraukė telefoną ir pradėjo filmuoti. Tada vienas iš vyrų  jam smogė kumščiu į veidą, o kiti du vyrai užpuolė L. Trussler.

„Jie trenkė man į veidą ir pastūmė ant žemės. Ant grindinio man spardė veidą“, – „Pink News“ sakė L. Trussler ir pridūrė, kad per išpuolį buvo netekęs sąmonės.

„Pabudau nuo to, kad mano draugas bandė mane pažadinti“, - sakė L. Trussler. - „Spjaudžiau krauju, prasipjoviau liežuvį ir lūpą. Aš verkiau“.

G. Miedzwiecki sakė, kad jam pavyko iškviesti policiją, kai L. Trussler buvo ant šaligatvio ir jį mušė užpuolikai. Pasak jo, grupė pabėgo, o policija vėliau nuvežė porą į vietinę ligoninę, kur jie buvo gydomi nuo sumušimų.

Socialiniuose tinkluose pora paskelbė įtariamų užpuolikų nuotraukas. Pora „Pink News“ sakė, kad dabar bijo palikti savo namus.

„Nuo incidento mes beveik neišėjome iš namų“, - sakė G. Miedzwiecki. - „Sužinojome, kad vienas iš [tariamų užpuolikų] gyvena netoli mūsų“.