Talibanas žiauriai nužudė gėjų afganą. Siekia „išnaikinti“ LGBTQ+ žmones

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Talibanas žiauriai nužudė gėjų afganą. Siekia „išnaikinti“ LGBTQ+ žmones

Tre, 10/12/2022 - 12:00
Kategorija:
0 komentarų

Afganistane Talibanas nušovė jauną gėjų dėl jo seksualinės orientacijos. Dar daugiau - viską nufilmavo ir vaizdo įrašą nusiuntė jo artimiesiems. Apie šį įvykį šiandien paskelbė PinkNews.

Hamed Sabouri iš Kabulo buvo nužudytas rugpjūtį. Jam buvo vos 22-eji.

Bahar, kitas gėjus afganas, asmeniškai pažinojęs auką, „PinkNews“ sakė, kad H. Sabouri svajojo tapti gydytoju, tačiau jo viltys buvo sudaužytos 2021 m. rugpjūtį valdžią perėmus Talibanui.

„Gyvenimas yra pragaras kiekvienam LGBT afganui“, – sakė Bahar. - „Talibano teroristai yra blogesni už laukinius gyvūnus“.

Hamed Sabouri buvo pagrobtas, o po kelių dienų jo šeimai buvo atsiųstas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas vyro nužudymas.

Aktyvistas Nemat Sadat, siekiantis padėti LGBTQ+ žmonės pabėgti iš šalies, sakė, kad H. Sabouri mirtis yra Vakarų vyriausybių neveikimo pasekmė, kurios nesugebėjo padėti visiems grėsmę dėl savo gyvybės patiriantiems žmonėms palikti šalį.

„Hamed Sabouri mirtis yra dar vienas įrodymas, kad Talibanas nesustos, kol neišnaikins visų gėjų Afganistane“, – sakė jis. - „Jo egzekucija buvo tyčinė ir nepateisinama jokią teisine sistema. Nesuprantu, kaip žmonės visame pasaulyje sėdi nedarydami nieko ramia sąžine, kol Talibanas ir toliau valdo visiškai nekreipdamas dėmesio į žmogaus gyvybę“.