Niujorke apsvaiginti ir naudojant veido atpažinimo programėlę apiplėšti gėjų barų lankytojai

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Niujorke apsvaiginti ir naudojant veido atpažinimo programėlę apiplėšti gėjų barų lankytojai

Ant, 02/07/2023 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Trys vyrai buvo apsvaiginti narkotikais ir apiplėšti Niujorko gėjų bare „The Eagle“. Šalia esančiame bare panašiomis aplinkybėmis nukentėjo dar du asmenys. Apiplėšimai buvo vykdomi naudojant veido atpažinimo programėlę.

Niujorko policijos departamentas patvirtino, kad trys 30–40 metų vyrai buvo apiplėšti gėjų bare Čelsyje. Juos apsvaiginę nusikaltėliai atrakino jų telefonus naudojant veido atpažinimo programėle ir ištuštino jų bankų sąskaitas.

Incidentai įvyko 2022 m. spalio ir lapkričio mėnesiais. Kiekvienas iš nukentėjusiųjų prarado nuo 1 000 iki 5 000 dolerių.

„Mes manome, kad naudojama ta pati schema, kai jie yra išviliojami iš klubo“, – sakoma kapitono Robert Gault pranešime. - „Ir tada, kai jie įsėda į mašiną daryti tai, ką ketina daryti, tam tikru ar kitu momentu jie nežino, kas atsitiko, kai pabunda“.

NBC News praneša, kad klubas „The Eagle“ paskelbė apsaugos kameromis užfiksuotą medžiagą, kurioje matomi du vyrai, bendraujantys su baro.

Panašus incidentas įvyko netoliese esančiame Niujorko bare, kur buvo apiplėšta 19 metų moteris ir 42 metų vyras.

Panašūs incidentai gruodžio–sausio mėn. įvyko ir Londone, kai keturi vyrai, apsimetę ieškantys pažinčių, apsvaigino ir apiplėšė „Grindr“ programėlės naudotojus.